تسنیم/ مدیر عامل بنیاد حمایت از کودکان سرطانی استان اردبیل گفت: با توجه به این که تمامی خدمات درمانی و دارویی به کودکان مبتلا به سرطان در اردبیل پرداخته می‌شود می‌توانیم به طور صریح بگوییم که نیاز نیست مردم ریالی به مدعیان مبتلا به سرطان در اردبیل کمک کنند.
جواد قرآن نویس اظهار داشت: با توجه به این که تمامی خدمات درمانی و دارویی به کودکان مبتلا به سرطان در اردبیل پرداخته می‌شود می‌توانیم به طور صریح بگوییم که نیاز نیست مردم ریالی به مدعیان مبتلا به سرطان در اردبیل کمک کنند.
وی بیان کرد: مهم‌ترین هدف ما کسب رضایت خداوند و ارائه خدمات به کودکان مبتلا به سرطان برای دستیابی به بهبود سلامتی آنان است که در این زمینه بنیاد حمایت از کودکان سرطانی از صفر تا 100 هزینه‌ها را پرداخت می‌کند.
قرآن‌نویس بیان کرد: بنیاد حمایت از کودکان سرطانی در سال 85 فعالیت های خود را رسما آغاز و تاکنون در حوزه های درمانی و حمایتی از سوی خیرین، توانسته اقدامات مطلوبی را انجام دهد
مدیر عامل بنیاد حمایت از کودکان سرطانی استان افزود: تمام هزینه‌های بیمارستانی دولتی و غیردولتی، دارو، آزمایشگاه، پاتولوژی، سی تی اسکن، ام.آر.آی و رادیولوژی کودکان مبتلا به سرطان از سوی این بنیاد پرداخت می‌شود.
قرآن‌نویس با اشاره به محدودیت فضای بیمارستانی در اردبیل برای کودکان سرطانی، ایجاد نخستین کلینیک تخصصی کودکان سرطانی در اردبیل را ضروری خواند و بر لزوم حمایت مسئولان و دستگاه های مرتبط برای راه اندازی این مرکز تاکید کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253