مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: اورژانس جامع بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل به عنوان بزرگترین و مدرن‌ترین اورژانس استان در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.
قدرت اخوان اکبری در حاشیه بازید استاندار اردبیل از پروژه های در حال تکمیل اورژانس جامع و تروما در بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل افزود: مراحل احداث و تکمیل ساختمان اورژانس جامع بیمارستان امام خمینی (ره) هم اکنون در مراحل نهایی است.
به گفته وی با بهره برداری از این پروژه درمانی بزرگ، بخش عمده ای از مشکلات اورژانس استان اردبیل بویژه در زمینه کمبود تخت در این بخش مرتفع خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با تشریح مشخصات فنی و عمرانی این پروژه یادآور شد: پروژه اورژانس جامع بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل در زیربنای سه هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۳.۵ میلیارد تومان در حال احداث و تجهیز است.
وی تاکید کرد که اورژانس جامع اردبیل در دو طبقه با ظرفیت فعلی ۷۵ تخت شامل ۷۰ تخت تحت نظر و بستری، چهار تخت CPR و یک تخت اتاق عمل ایجاد شده که در آینده با بازسازی و الحاق اورژانس فعلی بیمارستان امام تعداد تخت ها به ۱۲۵ تخت افزایش خواهد یافت.
اخوان اکبری بیان داشت: در این مرکز فضاهای مختلف درمانی و پاراکلینیکی شامل تصویر برداری، آزمایشگاه مستقل، فضای تحت نظر بیماران قلبی و داخلی - فضای تحت نظر بیماران مسمومیت و عفونی و... به صورت مجزا در طبقه همکف و فضای بیماران بستری و بخش ICU و فضاهای آموزشی و بایگانی در طبقه اول در نظر گرفته شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253