مهر/ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از عضویت بیش از ۶۵ هزار نفر در این قبیل کانون‌ها خبر داد.
زعفر احدزاده در بازدید از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان خلخال تصریح کرد: از اعضای عضو شده در کانون پرورش فکری استان بیش از ۲۱ هزار نفر از خدمات مستمر و ثابت این مجموعه بهره‌مند هستند.
وی از برنامه‌ ریزی ویژه کانون برای توسعه فعالیت‌های آموزشی، تربیتی و فرهنگی خبر داد و افزود: ۲۴ کانون ثابت و ۱۰ کانون سیار در استان اردبیل فعال هستند که در بین جامعه هدف فعالیت خود را تداوم می‌بخشند.
به گفته وی تقویت برنامه‌های مرتبط با رشد فکری کودکان از جمله اهداف مهم کانون‌ها بوده که با جدیت تمام در استان اردبیل نیز پیگیری می‌شود.
احدزاده یادآور شد: تقویت انگیزه و دانش افزایی مربیان فعال در کانون‌های پرورش فکری به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های مورد تاکید بوده و با برخورداری از نیروی انسانی متعهد و مجرب می‌توان به چشم‌اندازهای ترسیم شده دست یافت.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در ادامه به درخشش اعضای کانون پرورش فکری کودکان اردبیل در مسابقات بین‌المللی نقاشی بلغارستان نیز اشاره کرد و یادآور شد: این رقابت‌ها که تحت عنوان مسابقات بین‌المللی «بنسکا» پیگیری می‌شد با کسب نشان نقره محمدمهدی اکبرنیا از استان اردبیل همراه شد.
احدزاده به دیگر نفرات برتر اعضای کانون استان در این دوره از رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: هانیه موسوی و سارینا حسین‌زاده نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار این دوره از مسابقات بین‌المللی شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253