شبستان/پیکر شهید مدافع وطن «یونس امیری» از شهدای حادثه تروریستی زاهدان با حضور پرشور مردم چهارمحال و بختیاری در بروجن تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
سردار علی‌ محمد اکبری شب گذشته (۲۹ بهمن) در مراسم تشییع شهید مدافع وطن که با حضور پرشور مردم در بروجن برگزار شد، با تبریک و تسلیت شهادت مدافعان وطن، گفت: چهارمحال و بختیاری در راه دفاع از اسلام و انقلاب شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (علیه السلام) چهارمحال و بختیاری از حضور حماسی مردم استان در تشییع پیکر شهید یونس امیری تشکر کرد و افزود: این حضور پرشور مردم استان نشان از ایستادگی آن ها پای ارزش های دینی و الهی است.
وی با تأکید بر اینکه ایستادگی در مقابل استکبار جهانی جز با ایثارگری میسر نیست، افزود: امنیت و آرامشی که امروز در جامعه شاهد آن هستیم مرهون رشادت و ایثارگری های شهیدان نیروهای مسلح کشور است.
سردار اکبری بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در راستای انقلاب حسینی است، خاطرنشان کرد: کشور ما در از ابتدای انقلاب تا به امروز شهدای بسیاری را در راه حفاظت از کیان اسلام تقدیم کرده است و شهادت مدافعان حریم وطن نیز روح تازه ای در کشور دمید.
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (علیه السلام) چهارمحال و بختیاری با اشاره به ایستادگی مردم و نیروهای مسلح کشور در تمام سال های انقلاب در مقابل دشمنان، اظهار کرد: این عملیات های تروریستی اراده مردم در مقابله با دشمنان را صد برابر می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3