باشگاه خبرنگاران/ علی اکبر قنبرزاده افروزی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گمیشان گفت: متهم به قتل جوان گمیشانی که هشتم بهمن ماه در یکی از روستا‌های این شهرستان توسط ضربات چاقو به قتل رسیده بود، دستگیر شد.
وی افزود: این فرد حدود سه هفته گذشته در یکی از روستا‌های گمیشان مبادرت به قتل جوان حدوداً ۲۳ ساله‌ای کرده و جسد وی را در حاشیه یکی از محور‌های فرعی منطقه رها کرده بود.
قنبرزاده افروزی ادامه داد: پس از یافتن جسد، تحقیقات برای شناسایی عامل قتل در دستور کار قرار گرفت تا این که متهم که جوانی حدود ۲۴ ساله اهل آق قلا بود در ارتباط با این قتل شناسایی و دستگیر شد.
وی گفت: پس از دستگیری این جوان و انتقال وی به پلیس آگاهی شهرستان، متهم به جرم خود اعتراف کرد.
دادستان عمومی و انقلاب گمیشان بیان کرد: هر چند قاتل انگیزه خود را از به قتل رساندن این فرد مسائل خانوادگی و شخصی عنوان کرده است، اما بازپرسی برای شفاف شدن هر چه بیشتر زوایای مختلف این پرونده ادامه دارد.
وی با تقدیر و تشکر از پرسنل قضایی و انتظامی شهرستان گمیشان که برای دستگیری این فرد تلاش کردند، افزود: دستگاه قضایی و پلیس با تمام توان و با اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهند داد مجرمان با ارتکاب جرم، آرامش و آسایش مردم را مختل کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar