خبرگزاری صدا و سیما/ رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شیراز گفت: به مناسبت عید نوروز بیش از یک میلیون نهال و گل در سطح شهرداری های مناطق یازده گانه شهر شیراز کاشته می شود.
جهانبخش میرزاوند افزود: مناطق یازده گانه شیراز یکسان گل آرایی می شود و مرزبندی های اقتصادی و اجتماعی بی مفهوم است.
وی گفت: شیراز در صدر زیباترین شهر های ایران قرار دارد بنابر این باید این زیبایی ها حفظ و ایجاد زیبایی های جدید در این شهر افزوده شود.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شیراز با اشاره به برنامه های خاص نوروز این سازمان گفت: در حوزه دیوارنویسی، نورپردازی و زیبایی های محیطی برنامه های زیادی اجرا خواهد شد.
میرزاوند با بیان این که فضای پیرامونی دروازه قرآن و ارگ کریم خانی مجهز به نورپردازی های مدرن از جمله ویدئو مپینگ و ویدئو خواهد شد گفت: در اطراف ارگ کریم خانی نیز برنامه گل آرایی اجرا خواهد شد.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شیراز گفت: کار کردن در محدوده تاریخی و فرهنگی شهر شیراز با مشکلات خاص همراه است، اما در صدد تأمین اعتبارات لازم برای اجرای نورپردازی در آن محدوده هستیم.
وی گفت: در همه ورودی های شهر شیراز برنامه زیباسازی را اجرا می شود، زیرا ورودی های شهر معرفی کننده شهر است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شیراز افزود: نورپردازی و همسطح سازی محور های گردشگری، جمع آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی، زیباسازی، رنگ آمیزی دیوار ها در محور های ورودی شهر، مناسب سازی پیاده روها، ساماندهی تابلو های شهر از جمله اقدامات مهم برای آماده شدن نوروز است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913