ایرنا/ مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: ستاد استانی نکوهداشت مقام معلم با رویکرد تکریمی و الگو برداری از اندیشه استاد شهید مرتضی مطهری در عرصه تعلیم و تربیت در این استان آغاز به کار کرد.
سالار قاسمی داشت: این ستاد با اتخاذ ساز و کار مناسب برنامه های متنوعی برای هفته معلم پیش بینی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه این ستاد به دلیل اهمیت موضوع در نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش البرز فعال شده است ، اضافه کرد: با برگزاری نشست های مختلف تلاش می کنیم تا در هفته بزرگداشت معلم، بستری مناسب با نگاه تکریمی در استان فراهم آید.
قاسمی از تجدید میثاق معلمان البرز با امام راحل و شهدا ، دیدار با خانواده معظم معلمان شهید و همایش متمرکز تکریم از معلمان شاخص به عنوان برنامه های مهم این استان در هفته نکوهداشت معلم یاد کرد.
وی با اشاره به ارتقاء منزلت اجتماعی و جایگاه حرفه ای معلمان خاطرنشان کرد: باید با ایجاد ساز و کار لازم برای تقویت جایگاه و منزلت فرهنگ اجتماعی معلمان در جامعه گام های موثری برداشته شود.
قاسمی مشارکت گسترده تمام ارگان ها و دستگاه های دولتی و نهادهای مردمی در سطح ملی ، استانی ، منطقه ای و محلی برای تبیین مقام و منزلت اجتماعی و معنوی معلمان را ضروری دانست.
وی با اشاره به فرمایشاتی از رهبر معظم انقلاب در زمینه مقام و نقش معلم در جامعه تاکید کرد: معلمان البرزی انتظار دارند آئین های ویژه هفته بزرگداشت معلم متفاوت از گذشته برگزار شود.
استان البرز 25 هزار معلم دارد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af