روز نو/دزد جوان که بارها خانه سرباز پلیس را هدف سرقت قرار داده بود در آخرین پلان دزدی‌اش وقتی پلیس را در خانه سرباز جوان دید داخل کابینت آشپزخانه پنهان شد.
ساعت 10 جمعه شب 4 اسفند ماه سال جاری اهالی منطقه بهمن 31 منطقه جمشید آباد آبادان در تماس با ماموران پلیس از حضور سارق جوانی در خانه یک سرباز پلیس خبر دادند.
بدین ترتیب تیمی از گشت کلانتری 15 احمدآباد آبادان همراه سرباز جوان که خانه‌اش هدف سرقت قرار گرفته بود پای در محل گذاشتند اما خبری از سارق جوان نبود.
تیم پلیسی که از حضور سارق در داخل خانه اطمینان داشتند شروع به جستجو کرده و دزد جوان را که داخل کابینت آشپزخانه پنهان شده بود دستگیر کردند.
سارق جوان که بارها خانه سرباز پلیس را هدف سرقت قرار داده بود در اعترافاتش گفت: چون می‌دانستم سرباز پلیس بیشتر اوقات در کلانتری است و داخل خانه کسی حضور ندارد بارها دست به سرقت داخل خانه‌اش زدم تا اینکه اهالی محل متوجه حضور من در خانه شدند.
وی افزود: می‌دانستم اهالی محل پشت در خانه منتظر ماندند و راهی جز پنهان شدند نداشتم به همین خاطر داخل کابینت رفتم و در نهایت دستگیر شدم.
این سارق افیونی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335