آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاق و کشف یک تن و 626 کیلو مواد افیونی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان "سیب و سوران" خبر داد.
محمدقنبری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان "سیب و سوران "با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان"یک باند قاچاق مواد مخدر که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی را از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران در قالب چند تیم پوششی و رصد مستمر منطقه، سرانجام ظهر روز گذشته مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و با اجرای کمین در مسیر عبور آنها، خودرو وانت حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک درگیری مسلحانه آن را متوقف کردند.
سردار قنبری تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه تکاوران پلیس که ساعتی به طول انجامید 2 تن از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودرو وانت، 938 کیلو و 35گرم تریاک، 229کیلو و 350گرم هروئین، 458کیلو و 905گرم حشیش، یک قبضه سلاح گرینف به همراه 10 فشنگ جنگی، یک قبضه کلاش به همراه یک تیغه خشاب حاوی ۱۴فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری به همراه 5 فشنگ جنگی کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه پژو 405 را که به عنوان راه پاک کن محموله مواد را هدایت می کرد را در همان محدوده توقیف کردند.
وی با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سیب و سوران و سراوان در انهدام این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی و حضور کامل در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچیان به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c