باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ رضا عرب زاده رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در مرکز استان با توجه به اهمیت موضوع مراتب با جدیت در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی ابتدا با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی پرونده موفق شدند محل اختفای افراد مورد نظر را شناسایی کنند، افزود: کارآگاهان با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه ۲ نفر سارق حرفه‌ای را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
سرهنگ رضا عرب زاده گفت: متهمین در تحقیقات تکمیلی کاراگاهان پلیس آگاهی به ۱۷ فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف ومراتب پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
وی اظهار کرد:پلیس همواره برخورد با مخلان نظم و امنیت را با اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی با جدیت در دستور کار خود قرار داده و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا افرادی بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45