همسونیوز/علی ملاشاهی اظهار داشت: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی و مدل های جوی، سامانه بارشی جدیدی روز چهارشنبه وارد سیستان و بلوچستان خواهد شد.
رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: درساعات گذشته شاهد بارش‌های ناچیز و پراکنده در ارتفاعات جنوب و سواحل استان بودیم که برای فردا یکشنبه و روز دوشنبه نیز بارش‌های پراکنده را در ارتفاعات شمال‌غرب و نواحی مرکزی استان خواهیم داشت.
وی ادامه داد: بارش‌های فردا و روز دوشنبه در سیستان و بلوچستان ناچیز تا ملایم پیش بینی می‌شود و براساس پیش بینی‌ها روز سه شنبه بارشی در استان نخواهیم داشت.
وی خاطرنشان کرد: فردا در نواحی جنوبی تر و سواحل سیستان و بلوچستان وزش بادهای متوسط رو داریم اما روز دوشنبه جریانات شمالی حاکم خواهد شد که برای شمال و نوار شرقی مرز غربی استان شاهد وزش بادهای متوسط و نسبتاً شدید از سمت شمال هستیم.
ملاشاهی با اشاره به اینکه کاهش موقتی دما برای روز دو شنبه در استان پیش بینی می‌شود عنوان کرد: روز سه‌شنبه از شدت وزش باد کاسته خواهد شد همچنین دریای عمان در روزهای شنبه و یکشنبه نسبتاً آرام و از روز دوشنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.
رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته زاهدان با حداقل دمای منفی ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین و زرآباد با حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین شهرهای استان سیستان و بلوچستان بوده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c