باشگاه خبرنگاران/۲ جاعل جوان که با نمایش رسید‌های جعلی پرداخت اینترنتی از کسبه شهر چابهار کلاهبرداری می‌کردند، توسط پلیس آگاهی دستگیر شدند.
سرهنگ حیدرعلی کیخای مقدم فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: صبح روز گذشته شهروندی با مراجعه به پلیس آگاهی گزارشی مبنی بر کلاهبرداری توسط ۲ جوان مشتری نما ارائه کرد.
وی افزود: در بررسی اظهارات شاکی پرونده که یک مغازه پارچه فروشی دارد مشخص شد ساعتی پیش ۲ مرد جوان به مغازه مراجعه و پس از انتخاب پارچه مورد نظرشان از طریق برنامه آپ مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار را پرداخت و رسید اینترنتی آن را نشان دادند و پس از خارج شدن این افراد از مغازه با بررسی حساب شخصی اش متوجه می‌شود مبلغی پرداخت نشده و این رسید اینترنتی جعلی بوده است.
سرهنگ کیخای مقدم تصریح کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با همکاری شاکی پرونده تصویر فرضی متهمان را ترسیم و تحقیقات خود را آغاز کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار عنوان کرد: کمتر از سه ساعت از گزارش کلاهبرداری یکی از تیم‌های پلیس آگاهی متهمان را در حال پرسه زنی در منطقه آزاد شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.
وی گفت: متهمان که ۲۱ و ۲۳ سال سن دارند پس از انتقال به مقر انتظامی توسط مالباخته شناسایی و در ادامه تحقیقات با توجه به گزارش کلاهبرداری مشابه در بازجوئی‌های به عمل آمده به ۱۰ فقره کلاهبرداری خرد به مبلغ ۱۰ میلیون ریال برای خرید غذا، لباس، پارچه، پاور بانک و لنز چشم در محدوده منطقه آزاد شهر چابهار اعتراف کردند.
سرهنگ کیخای مقدم خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c