آخرین خبر/ معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه دلالان و سوداگران عامل افزایش گوشت در بازار هستند، گفت: مشکلی در تامین گوشت قرمز و مرغ شب عید نداریم.
احمد دهقان در خصوص تامین گوشت قرمز و مرغ در بازار، اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری یک هزار و ۶۳۵ تن گوشت قرمز و ۲ هزار و ۶۰۰ تن گوشت مرغ یارانه‌ای در استان توزیع شده است.
وی افزود: مشکلی در تامین گوشت مرغ در بازار نداریم و نسبت به پنج‌شنبه هفته گذشته نیز ۲۰۰ تومان در هر کیلو گوشت مرغ کاهش قیمت را داریم.
معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: امروز گوشت مرغ هر کیلو ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار به مقدار کافی برای تهیه و مصرف وجود دارد.
وی، ابراز داشت: در بحث تامین گوشت و مرغ مورد نیاز مردم برای شب عید و ایام عید نیز مشکلی نداریم و از هفته آینده گوشت و مرغ منجمد نیز در بازار توزیع خواهد شد.
دهقان باتاکید بر اینکه ۵۰ تا ۶۰ درصد بیشتر از حد معمولی گوشت مرغ و گوشت قرمز در بازار توزیع خواهد شد، گفت: در سهمیه جدید که از هفته آینده در اختیار استان قرار خواهد گرفت به حد کافی برای تامین بازار گوشت وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: در خصوص قیمت گوشت قرمز در بازار باید بگوییم سوداگران و دلالان با طمع خود در پی افزایش قیمت گوشت هستند اما در بحث گوشت تنظیم بازار هیچ افزایش قیمتی وجود نداشته و از هفته آینده به میزان مورد نیاز توزیع خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b