آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری ۳ عضو باند جعل مهر و آرم نهاد ریاست جمهوری در قم خبر داد و گفت: متهمان از این اقدام مجرمانه برای اخذ تسهیلات بانکی استفاده می‌کردند.

سرهنگ احمد کرمی اظهار داشت: در پی خبر واصله مبنی بر اینکه فردی خود را وابسته به یکی از ارگان‌های دولتی دانسته و جهت اخذ وام و تسهیلات بانکی با سود 4 درصد از شهروندان کلاه‌برداری می‌کند، بلافاصله موضوع با توجه به حساسیت آن در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: ضمن هماهنگی قضائی مشخص شد متهمان از تعدادی شهروند با این شیوه مبالغی کلاه‌برداری و هنوز افراد از ماهیت کلاه‌برداری مطلع نبوده و امید به دریافت تسهیلات دارند.

وی تصریح کرد: همچنین در اولین اقدام مشخص شد متهمان هیچ‌گونه وابستگی به دولت نداشته و فقط از آرم و علائم دولتی سوءاستفاده کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم در ادامه با اشاره به دستگیری متهم و 2 تن از همدستانش در استان‌های تهران و البرز افزود: طی بازرسی از محل کار متهم تعدادی کارت عابر بانک جعلی، دستگاه صدور کارت عابر بانک و سیستم‌های رایانه‌ای مخصوص جعل اسناد و مدارک به همراه تعدادی اوراق مدارک مربوط به اخذ وام در سایر استان‌ها کشف شد.

سرهنگ کرمی با بیان اینکه تاکنون 11 نفر شاکی در استان‌های تهران و قم شناسایی‌شده‌اند، گفت: متهمان به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99