آخرین خبر/ مدیرکل مدیریت بحران استاندار البرز از صدور ابلاغیه ای در 16 بند به فرمانداران، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسا و مدیران با هدف حفظ امنیت شهروندان در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
مهدی مهرور مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز در خصوص تدابیر چهارشنبه آخر سال گفت: با عنایت به لزوم حفظ آمادگی جهت کنترل شرایط و بکارگیری تمامی ظرفیت ها، امکانات ، تجهیزات و نیروی انسانی برای شب چهارشنبه آخر سال و با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات مدیریتی و عملیاتی در قالب 16 بند در راستای ارتقاء ایمنی، کاهش خطرات و جلوگیری از حوادث انسان ساخت به فرمانداران، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسا و مدیران دستگاههای اجرایی و شهردارها ابلاغ گردید.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز نیز با اشاره به بارش های هفته گذشته در ارتفاعات استان و به خصوص در محور کرج چالوس و انسداد صورت گرفته عنوان کرد: در این خصوص به ریاست استاندار محترم جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در اتاق مانیتورینگ اداره کل مدیریت بحران استانداری تشکیل و نسبت به اتخاذ تدابیر لازم و اعزام دستگاه ها به منطقه اقدام گردید.
وی افزود: با دستور استاندار محترم نسبت به تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در بخش آسارا به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی اقدام گردید و با همراهی اعضاء عملیات بازگشایی محور از ساعت 22:00 الی 4:30 صبح انجام گرفت.
مهرور در ادامه در خصوص اقدامات صورت گرفته در روزهای گذشته اظهار داشت: جمع بندی ضریب نفوذ بیمه در مساکن شهری و روستایی استان انجام و به سازمان مدیریت بحران کشور ارسال گردید.
مهرور ادامه داد: در راستای برگزاری بهار ایمن در جلسات ستاد سفر استان شرکت و اقدامات لازم نیز در اینخصوص صورت گرفته است؛ برگزاری مانور های تخصصی برای مقابله با حوادث احتمالی با هماهنگی مدیریت بحران استانداری در روز چهارشنبه با همکاری فرمانداری ساوجبلاغ و شهرداری کوهسار مانور ساعت صفر اطفاء حریق در منطقه صنعتی برگزار خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af