تسنیم/ سرهنگ رمضان قاسم‌پور ظهر امروز در نشست خبری اظهارداشت: همزمان با سراسر کشور روز یکشنبه 19 اسفندماه، 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در استان تشییع می‌شوند که گنبدکاووس میزبان دو شهید خواهد بود.
وی با اشاره به زمان استقبال از این شهدای گمنام افزود: روز شنبه 18 اسفندماه همزمان با نماز مغرب و عشا مراسم استقبال از چهارراه دادگاه انقلاب آغاز می‌شود و تا مصلی امام جعفر صادق ( ع) ادامه دارد.
فرمانده سپاه گنبدکاووس گفت: بعد از نماز مغرب و عشا نیز مراسم وداع در مصلی با حضور مردم همیشه در صحنه و مسئولان برگزار خواهد شد. مراسم تشییع دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس نیز ساعت 9 صبح، روز یکشنبه با حضور مسئولان و مردم از محل بیمارستان طالقانی به سمت دانشگاه آزاداسلامی واحد گنبدکاووس برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این شهدای گرانقدر در آخرین تفحص شناسایی شدند. یکی از این شهدای گمنام 22 سال دارد و در منطقه بووارین تفحص شده و شهید دیگر نیز 18 ساله بوده که در عملیات رمضان به درجه رفیع شهادت نائل شده است.
قاسم‌پور گفت: این شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس به خاک سپرده می‌شوند و با تدفین این 2 شهید گمنام تعداد شهدای گمنام در این شهرستان به 14 شهید می‌رسد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar