ایرنا/ مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: «متین احمدی و محمد هشتوار» به نخستین اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند.
سجاد خوبدل افزود: متین احمدی در پست سرعتی زن از شهرستان بوکان و محمد هشتوار در پست پشت خط زن از ارومیه دعوت شدگان به این اردو هستند.
وی بیان کرد: این مرحله از اردو از 11 تا 17 اسفند سال جاری به میزبانی تهران در محل فدراسیون والیبال در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: بر اساس دعوت محمد وکیلی سرمربی تیم نوجوانان اعضای منتخب تیم نوجوانان که در لیگ حضور نداشتند در این اردو حاضر شدند.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی قهرمانی تیم والیبال نوجوانان شهرداری ارومیه در رقابت های فصل جاری لیگ برتر کشور را نشان از پتانسیل بالای استان و این شهر والیبال خیز عنوان کرد.
با پایان یافتن این اردو، بازیکنان تیم نوجوانان ایران در سال 1398 اردوی خود را از سر خواهند گرفت.
امسال حضور چهار ملی پوش نوجوان و یک مربی ارومیه ای در ترکیب تیم ملی، کسب مقام سوم آسیا و کسب سهمیه حضور در رقابت های جهانی 2019 مصر از دیگر موفقیت های کسب شده است.
سهیل مسعود در پست پاسور، کمیل اکبری و امیرحسین همتی در پست دریافت کننده قدرتی و بردیا سعادت در پست قطر پاسور، چهار بازیکن ارومیه ای حاضر در ترکیب اصلی تیم ملی نوجوانان ایران هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b