باشگاه خبرنگاران/ عباسپور مدیر تعاون روستایی استان سمنان در گفتگویی اظهار داشت: در ارتباط با توزیع شکر که توزیع آن از ابتدای هفته گذشته هم آغاز شده، ۳ مرحله این توزیع به استان سمنان اختصاص دارد که در مرحله اول ۴۰ تن شکر در شهرستان سمنان توزیع شده است.
وی افزود: در مرحله دوم هم ۶۰ تن شکر تخصیص پیدا کرده، حمل شده و در حال توزیع در سطح عمده فروشی‌ها است و در مرحله سوم هم ۱۱۲ تن دیگر که در مرحله خرید است توزیع خواهد شد.
عباسپور ادامه داد: این توزیع شکر در استان برای جلوگیری از ایجاد صف و دسترسی راحت مردم عزیز است و سازمان تعاون روستایی استان هم از همه‌ی منابع و امکانات جهت توزیع استفاده خواهد کرد.
مدیر تعاون روستایی استان سمنان تصریح کرد: برای توزیع شکر از غرف‌هایی استفاده شده است که شبکه تعاون روستایی آن را پشتیبانی می‌کند و هم چنین ۲ فروشگاه بزرگ که به صورت عمده اقلام را توزیع می‌کنند، سازمان تعاون روستایی را در توزیع شکر یاری می‌دهند.
وی افزود: در سطح شهرستان‌ها هم فروشگاه‌های بزرگ مستقر هستند و برای توزیع از اتاق اصناف هم ما را در این امر یاری می‌کنند.
عباسپور با اشاره به قیمت پایه مصوب دولتی شکر که ۳ هزار و ۴۵۰ تومان است گفت: در تمام نقاط استان و حتی دورترین مناطق هم شکر به همین قیمت به فروش خواهد رسید. متفاوت نخواهد بود و هیچ صنفی حق فروش شکر اضافه بر قیمتی که گفته شد را ندارد.
وی در پایان ابراز داشت: توزیع مرحله سوم شکر تا پایان سال ادامه خواهد داشت و هیچ جای نگرانی جهت توزیع و کمبود آن نیز وجود ندارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c