تسنیم/ با اشاره به آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای مراسم چهارشنبه‌سوری اظهار داشت: شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارشنبه آخر سال تشکیل، موارد هماهنگ و دستورالعمل‌ها به دستگاه‌های اجرایی به ویژه هلال‌احمر، راهداری و اورژانس ابلاغ شد.
وی افزود: هر چه به چهارشنبه‌سوری نزدیک‌تر می‌شویم نیروی انتظامی برای هماهنگی بیشتر جلساتی را برگزار و پیام‌هایی در این زمینه ابلاغ می‌کند، برای شهردارها و فرمانداران برای برگزاری جلسات مربوطه و هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌ها دستورالعملی ابلاغ شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی تصریح کرد: ابلاغیه لایه‌روبی مسیرهای رودخانه‌ها، شست‌وشوی علائم و تابلوها هم به شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.
غیاثی ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروز ستاد خدمات سفر در واحد مدیریت بحران استانداری مرکزی فعال بوده و دستگاه‌های اجرایی تا سه رده در این واحد نماینده دارند، خود مدیریت بحران استانداری هم فعال است تا در صورت بروز مشکل در ایام تعطیلات اقدامات متناسب انجام شود.
وی اضافه کرد: واحدهای امدادی در ایام نوروز فعال‌تر هستند به گونه‌ای که در این ایام واحدها در کنار جاده‌ها با آلارم روشن فعال هستند، امیدواریم در این ایام شاهد اتفاقات تلخی نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f