رکنا/ اعضای تیم پرسپولیس تهران اصلاً وارد قائم‌شهر نشدند و این تیم در هتل نوید ساری اقامت گزید، به همین دلیل استفاده از نام شهر قائم‌شهر یک شیطنت رسانه‌ای بیش نبوده است.
اخباری که در فضای مجازی مبنی بر بروز برخورد و درگیری در جریان ورود سرخپوشان به مازندران انتشار یافت، به‌شدت از سوی هیأت فوتبال مازندران تکذیب شد.
روابط عمومی این هیأت اعلام کرده است: تیم فوتبال پرسپولیس در تمام سفر‌های خود به نقاط مختلف کشورمان با استقبال گسترده هواداران روبه‌رو می‌شود که این موضوع در مازندران نیز وجود داشت.
تیم‌های استقلال و پرسپولیس هر بار در سفر‌هایی که به مازندران داشته‌اند، با استقبال در خور توجه هواداران روبه‌رو می‌شوند و در سفر اخیر نیز هواداران پرسپولیسی به پیشواز تیم محبوب خودشان آمدند.
در ضمن بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس در هتل نوید شهر ساری اقامت دارند و هیچ ترددی در قائم‌شهر نداشتند که در خبرهای کذبی که در فضای مجازی منتشر شد، خبر از درگیری در قائم‌شهر داده بودند.
غلامرضا بهروان رئیس هیأت فوتبال مازندران به همراه مدیر حراست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران و مسؤولان امنیتی و همچنین چندین بادیگارد برای اسکورت بازیکنان، قبل از ورود تیم پرسپولیس به هتل در محل اقامت حضور داشتند و برخورد گرم بازیکنان و عوامل این تیم با مسؤولان استان گواه عدم مشکل در هتل محل اقامت تیم پرسپولیس بود.
این شایعه در حالی دست به دست در حال انتشار است که هواداران نساجی بارها به‌دلیل اخلاق خوب ورزشی از سوی فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی، مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.
هواداران مازندرانی همواره ضمن حمایت از تیم محبوب‌شان، در داخل و خارج از زمین، احترام به تیم رقیب را وظیفه خود می‌دانند و جزو بهترین‌ها هستند.
باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از بهروان رئیس هیأت فوتبال مازندران قدردانی کرده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9