خبرگزاری صدا و سیما/ رئیس پلیس راه مازندران، از یکطرفه شدن جاده چالوس خبرداد و گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ فردا جمعه ۱۷ اسفندماه از کرج به مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج یک طرفه می‌شود.
سرهنگ علیرضا قدمی به ممنوعیت دو روزه آمد وشد انواع وسایل نقلیه سنگین در جاده‌های چالوس وهراز اشاره کرد و گفت: رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج- چالوس ممنوع است.
وی گفت: آمدوشد همه تریلر‌ها، کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز و فردا جمعه از جاده هراز ممنوع شد.
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه رفت و آمد موتورسیکلت‌ها به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ اسفند از جاده‌های چالوس و هراز ممنوع شد، افزود: آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۴۴۳۴ و ۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9