فارس/ آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری اظهار کرد: اعتقاد راسخ به خدا و سایر مقدسات موجب شده تا هموطنانمان به رغم ظلم و ستم هر روزه آمریکا و همپیمانانش همواره از ارزش‌های دینی پیروی کرده و تحت تاثیر یاوه‌گویی‌های بیگانگان قرار نگیرند.
وی افزود: آمریکا بداند که با افزایش تحریم‌ها نمی‌تواند ملتی را که برای استقرار نظام دینی از جان خود گذشته‌اند به زانو درآورده و مطیع امیال پلید خود کند.
نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: آنانی که با اعتقاد به برقراری رابطه با آمریکا شایعه قحطی سر می‌دهند بدانند که نمی‌توان ملتی را که پیرو قرآن و فرهنگی عاشورایی است به میز مذاکره کشاند و دستاوردهای چهل ساله‌شان را نادیده گرفت.
این مسؤول افزود: به رغم مشکلات اقتصادی و اجتماعی شعار "ما می‌توانیم" را سر داده و برای چله دوم انقلاب همچنان رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را استمرار می بخشیم.
طبرسی به ایجاد وحدت و همبستگی بین مسلمانان تاکید و خاطرنشان کرد: با وجود بیش از 50 کشور اسلامی می‌توانیم با همدلی آمریکا و نظام صهیونیستی را به زانو در آوریم.
وی از برخی از سران کشورهای اسلامی بشدت انتقاد و تصریح کرد: آنانی که عنوان "خادم الحرمین" را به خود داده‌اند با دوستی با آمریکا و سایر دشمنان اسلام، در واقع "خائن الحرمین" هستند.
امام جمعه ساری ادامه داد: با وجود این خیانت‌کاران امروزه ایران اسلامی نماد مبارزه با استکبار جهانی و امید مظلومان جهان شده است.
طبرسی از گرانی نیز به عنوان یکی از مشکلات بزرگ کشور نام برد و از عموم بازاریان خواست تا با سود کمتر موجبات خرید ارزاق عمومی را برای شهروندان فراهم کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9