مهر/ معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان البرز از انجام دوازده عملیات امداد و نجات طی هفته گذشته خبر داد.
محمدحسین وطنی با اشاره به اجرای طرح ملی امداد و نجات زمستانی، اظهار کرد: امدادگران هلال‌احمر استان البرز طی هفته گذشته دوازده عملیات امدادی را انجام دادند.
وی اضافه کرد: هشت حادثه مربوط به حوادث جاده‌ای، دو حادثه مربوط به خدمات حضوری، یک حادثه مربوط به حوادث شهری و یک حادثه مربوط به حوادث دریایی و ساحلی بوده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان البرز گفت: در عملیات‌های اخیر به ۲۶ نفر آسیب‌دیده از حوادث، خدمات امدادی ارائه شد که از این میان سهم حوادث جاده‌ای ۲۳ نفر، خدمات حضوری دو نفر و حوادث دریایی و ساحلی یک نفر بوده است.
وطنی گفت: عوامل عملیاتی جمعیت هلال‌احمر استان به یک نفر از مصدومان این حوادث، خدمات درمان سرپایی ارائه کرده و همچنین هفت نفر از مصدومان را برای تکمیل چرخه بهبودی به نزدیک‌ترین مراکز درمانی منتقل کردند.
وی افزود: در جریان عملیات‌های امداد و نجات این هفته، ۱۸ تیم عملیاتی بااستعداد ۵۲ نفر نیروی کادر و داوطلب و با پشتیبانی ۱۲ دستگاه آمبولانس، به ارائه خدمات امداد و نجات به هم‌وطنان و مسافران سطح استان پرداختند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af