ایرنا/ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: هفت استان کشور درگیر بارش باران و برف هستند؛ بر این اساس لازم است هموطنان قبل از تردد در جاده ها در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.
سرهنگ نادر رحمانی افزود: هم اکنون در استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی(اکثرجاده ها)، لرستان جاده های الیگودرز-اصفهان و بروجرد و همچنین در ارتفاعات محور کرج-چالوس بارش برف گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی تاکید کرد: رانندگان در صورت تردد در این مسیرها حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی ادامه داد: در استان های گیلان (اکثر جاده ها)، خراسان جنوبی در جاده های طبس-دیهوک، بجستان-بشرویه و فردوس-دیهوک نیز بارش باران گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت: در استان های اردبیل و لرستان (ارتفاعات) نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.
سرهنگ رحمانی افزود: در استان های چهارمحال و بختیاری (اکثر جاده ها) و اردبیل (اسالم-خلخال) تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af