مهر/ سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری البرز بر کنترل ساخت‌وسازهای غیرمجاز در استان تأکید کرد.
سعید ناجی صبح شنبه در جلسه هماهنگی و استقبال از سفرهای نوروزی استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در آستانه سال نو باید در برنامه‌ها و اقدامات خود خانه‌تکانی داشته باشیم.
وی ادامه داد: در سال‌ها گذشته موضوعاتی داشتیم که بخشی حل‌شده و بخشی هم نیازمند بررسی و حل شدن در سال آینده است، نیاز به برنامه جدی در تمام حوزه‌ها است و لازم است بانشاط بیشتر به استقبال سال نو برویم.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: همه مسئولان استان در موارد تحت مدیریت خود باید به برنامه‌ای منسجم و هماهنگ برای حوزه زیرمجموعه خود در سال آتی دست یابند و همه باید به سمت و سویی پیش رویم که به تعهدات خود عمل کنیم.
ناجی با تأکید بر اهمیت هماهنگی بخشداران در شهرستان‌ها با فرمانداران، بیان کرد: این هماهنگی‌های درون شهرستانی به‌ویژه به هنگام خروج و ورود بخشداران از محل فعالیت خود و به‌منظور کنترل اقدامات اجرایی در نقاط مختلف لازم است و باید با فرمانداران این هماهنگی‌ها صورت گیرد، حوزه هماهنگی امور عمرانی نیز این هماهنگی را با شهرداران خواهند داشت.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده، گفت: این مسئله بسیار مهم است زیرا در سرنوشت کشور تأثیرگذار بوده و رسیدگی به آن از وظایف خاص وزارت کشور است و با توجه به شرایط خاص موجود در حوزه بین‌المللی نیاز با برنامه‌ریزی ویژه در این زمینه‌داریم.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در بخش دیگری با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های شورای تأمین، بیان کرد: موضوعاتی ازجمله کنترل ترافیکی به بحث امنیت مردم مربوط است و باید در این مورد اقدامات کنترلی صورت گیرد.
ناجی ادامه داد: برای رسیدگی به سرقت‌ها، گشت پلیس و نیروی انتظامی مانند قبل برقرار است، در کنار آن وظایف دستگاه خدمت رسان استان به‌ویژه در ایام تعطیل نیز به توجه جدی نیاز دارد و وجود کشیک ویژه در این ایام ضروری است.
وی بیان کرد: موضوع جمع‌آوری معتادان متجاهر و مواردی از این قبیل که ممکن است برای مردم دردسرساز باشد از امروز آغاز می‌شود، باید در ایام نوروز کنترل لازم برای مراقبت از این افراد در سطح استان صورت می‌گیرد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با برشمردن این نکته که کنترل بازار و قیمت‌ها از اهمیت ویژه‌ای در این روزها برخوردار است، افزود: تجمعات احتمالی و اعتراضات می‌تواند از یک پمپ‌بنزین یا یک مجموعه پمپ گاز شروع شود؛ درنتیجه باید به چنین مواردی و فعال بودن دیگر مکان‌های خدماتی در سطح استان رسیدگی شود تا سبب نارضایتی مردم و اعتراضات آن‌ها نشود.
ناجی در ادامه سخنان خود به اهمیت کنترل ساخت‌وساز غیرمجاز در سطح نقاط مختلف البرز اشاره کرد و گفت: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این موارد در استان متعادل شود.
وی اشاره کرد: باید مراقب باشیم که برای مردم در مزاحمتی ایجاد نشود، فعالیت مراکز فرهنگی نیز مهم است و از طرفی مدیریت در خصوص کنترل ترددها درراه‌ها با توجه به وقوع بارش‌ها در سطح استان مهم است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af