ایرنا/ مدیرکل اجتماعی استانداری البرز اعلام کرد که طرح جمع آوری معتادان متجاهر با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق مختلف این استان آغاز شده است.
عیسی قبادی روز شنبه در نشست هماهنگی و استقبال از سفرهای نوروزی البرز افزود: این طرح مهم اجتماعی تا پایان فروردین سال آینده ادامه می یابد.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: یکی از مباحث مهم اجتماعی در البرز حقوق شهروندی به ویژه حقوق گردشگران است که در آستانه سال نو با جدیت دنبال می شود.
قبادی گفت: در ایام نوروز ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی برنامه های ویژه ای دارد که باید مورد توجه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
وی افزود: براین اساس با نظارت بیشتر در حوزه های مراکز اقامتی، هتل ها و پایانه های مسافربری می توان خدمات بهتری به مردم ارائه داد.
مدیرکل اجتماعی استانداری البرز بیان داشت: یکی از مشکلات استان نبود دستگاه های خودپرداز در مسیر جاده کرج - چالوس و تیم تعزیرات در این جاده است که باید به جد دنبال شود.
وی خاطرنشان کرد: در بحث بهداشت ودرمان با مشکلاتی مواجه هستیم که با نظارت می توان آنها را کاهش داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af