خبرگزاری صدا و سیما/ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: بارش سنگین برف موجب قطعی برق در بیش از 50 نقطهاستان شد که با اقدام اکیپ های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن وصل شد.
اله داد افزود: 19 اکیپ برق برای رفع مشکلات ناشی از بارش برف شب گذشته در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند.
او گفت: علاوه بر خدمات رسانی شرکت توزیع استان مرکزی 10 خودرو مجهز سپاه روح الله استان مرکزی نیز در عملیات شرکت توزیع برق استان به کارگیری شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی افزود: اکیپ های دیگر توزیع برق استان مرکزی نیز با تجهیزات کامل در نقاط مختلف استان پراکنده هستند و نسبت به رفع مشکلات اقدام می کنند.
اله داد گفت: شکستن و سقوط شاخه های درختانی که تحمل وزن برف را نداشته ، ممکن است باعث ایجاد خاموشی مقطعی در برخی از نقاط شود، بنابراین از شهروندان تقاضا می شود از وسیله های ایمن و عایق همانند چوب های بلند نسبت به تکاندن برف شاخه های درختان اقدام نمایند.
او افزود: تمامی اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع برق استان مرکزی جهت تامین برق مشترکان آماده خدمت رسانی به مردم هستند.
اله داد از مشترکان خواست در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره 121 واحد اتفاقات و عملیات شرکت تماس برقرار کنند و یا به سامانه پیامکی پیک 10001000121 پیامک ارسال نمایند.
بارش برف از عصر دیروز در نقاط مختلف استان مرکزی آغاز شد و تا کنون ارتفاع برف در گردنه های استان مرکزی به 70 سانتیمتر رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f