تسنیم/ اسکندر اسکندری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: تأمین مسکن یکی از اولویت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) برای حمایت از مددجویان است.
وی با بیان اینکه بیش از 72 هزار خانوار گلستانی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند، گفت: از این تعداد بیش از 14 هزار مددجو فاقد مسکن هستند که نیمی از آنان در شهرها و نیمی دیگر در مناطق روستایی سکونت دارند.
مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) استان با اشاره به تأمین مسکن مددجویان اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 22 میلیارد تومان برای خرید، ساخت و یا تعمیر منازل مسکونی ویژه مددجویان هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه 400 خانواده ایتام در استان نیازمند تأمین مسکن هستند، بیان داشت: براساس دستورالعملی که اخیراً ابلاغ شده است، تمامی خانواده‌های ایتام نیز تا پایان سال 98 صاحب خانه خواهند شد.
اسکندری اضافه کرد: براساس تفاهمنامه با استانداری و سپاه نینوا تا پایان سال آینده 2 هزار واحد مسکونی ویژه محرومان در استان احداث و تحویل می‌شود.
وی همچنین اظهارداشت: اداره کل راه و شهرسازی استان قرار است 800 واحد مسکن مهر نیمه تمام را در گرگان و شهرهای دیگر استان در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دهد تا پس از تکمیل، این واحدها به مددجویان فاقد مسکن تحویل داده شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar