فارس/ مهدی مهدویان در گفت‌وگویی در اراک از دستگیری 4 سارق سابقه‌دار مسلح در عملیات ماموران کلانتری 13 این شهرستان خبر داد و گفت: از سارقان دو قبضه سلاح گرم، یک دستگاه خودرو و 5 پلاک خودروی سرقت شده کشف شد و آنان به 5 فقره سرقت موبایل در تهران نیز اعتراف کردند.
وی گفت: تیمی از ماموران گشت انتظامی کلانتری 13 شهرستان در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی سواری پراید مظنون شدند و در استعلام انجام شده، مشخص شد که این خودرو از شهرستان اسلام آباد سرقت شده است.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان زرندیه ادامه داد: با برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس، خودرو با چهار سرنشین آن متوقف شد و در بازرسی از آن 2 قبضه کلت به همراه تعدادی تیر جنگی و تعدادی اقلام ممنوعه دیگر و تعداد چهار پلاک خودرو که از شهرستان اسلام شهر سرقت شده بود، کشف شد.
این مقام انتظامی اضافه کرد: با دستگیری سرنشینان خودرو و انتقال آنان به یگان انتظامی و در بررسی سوابق آنان مشخص شد که هر چهار نفر آنان، از سارقان سابقه‌دار می‌باشند.
مهدویان تصریح کرد: در تکمیل تحقیقات ماموران انتظامی، دستگیر شدگان به 5 فقره سرقت موبایل در محدوده غرب تهران نیز اعتراف کردند.
وی خاطر نشان کرد: متهمان این پرونده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f