آخرین خبر/ یک شهید گمنام، امروز با حضور گسترده مردم شهید پرور ارومیه و جمعی از مسئولین استانی تشییع شد و جهت خاکسپاری به شهرستان شوط از توابع استان آذربایجان غربی منتقل گردید.
مهدی فعال مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان غربی در مراسم تشییع پیکر این شهید معظم گفت: مزار شهدای گمنامی که در استان وجود ، نگین زیبای خاک این استان هستند .
مهدی فعال افزود: این شهید 17 ساله ، در منطقه عملیاتی جزیره بوارین عراق و عملیات ایذایی والفجر 8 ، در سال 64 به فیض عظیم شهادت نائل شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان غربی تصریح کرد: این شهید گرانقدر پس از تشییع در ارومیه ، فردا به شهرستان شوط از توابع آذربایجان غربی منتقل شده و در پارک آبشار این شهرستان به خاک سپرده خواهد شد تا میعاد گاه عاشقان شهادت آن منطقه باشد.
مهدی فعال ضمن اشاره به حضور گسترده مردم در ساعات نخستین این مراسم افزود: حضور جوانان در استقبال از این شهید گمنام 17 ساله نشان دهنده عمق اعتقاد مردم شهید پرور استان به شهید و شهادت فی سبیل الله و همچنین نمایانگر نقش بر آب شدن خدعه های استکبار برای کم رنگ نمودن ارزشهای اسلام و انقلاب در چشم نسل جوان این مرز بوم است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b