ایرنا/ سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: 9 هزار و 115 نفر امروز /جمعه/ در ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی استان شرکت کردند و برای تصدی 135 شغل دولتی با هم به رقابت پرداختند.
امین رستم زاده افزود: این آزمون صبح امروز برگزار شد و سه هزار و 558 نفر زن به همراه پنج هزار 557 مرد در آن شرکت کردند؛ به طور متوسط برای تصدی هر شغل در این مرحله حدود 68 نفر رقابت کردند.
وی ادامه داد: بیشترین شرکت کننده از ارومیه با سه هزار و 575 نفر و کمترین شرکت کننده نیز به ترتیب از چالدران و تکاب با 30 و 41 نفر بوده است.
سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی بیان کرد: این آزمون در هفت شهرستان ارومیه، خوی، بوکان، نقده، مهاباد، میاندوآب و ماکو برگزار شد.
رستم زاده گفت: پس از احصای نتایج آزمون و طی مراحل گزینش، افراد پذیرفته شده در بانک ملی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، سازمان امور مالیاتی، شرکت مادرتخصصی آب و فاضلاب کشور، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تعزیرات حکومتی، حفاظت محیط زیست، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان امور اراضی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و ثبت اسناد استخدام خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه افراد برگزیده بر اساس فهرست 2 یا سه برابر ظرفیت اعلام و برای طی مراحل بعدی و مصاحبه اعلام می شوند، افزود: جهاددانشگاهی تا انتهای این آزمون وظیفه اعلام چند برابر ظرفیت، معرفی افراد قبول‌شده به دستگاه‌ها، اعلام زمان مصاحبه‌ها در پروفایل اشخاص، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی را از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir بر عهده خواهد داشت.
به گزارش ایرنا آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد و برگزیدگان از سال آینده مشغول به کار خواهند شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b