آخرین خبر/یادداشت سعید توسلی ورزشی نویس مازندرانی را درباره جدال حساس استقلال تهران و نساجی مازندران میخوانید ؛
چه سال فوتبالی حیرت انگیزی را پشت سر گذاشتیم. سالی که با استرس بازی در شهید وطنی مقابل بادران در ۹ فروردین آغاز شد و با امید به پیروزی مقابل استقلال تهران در آزادی به پایان می رسد.
اکنون دیگر نه از آن تیم لیگ یکی خبری است و نه نساجی زنگ تفریح لیگ برتر شده. در خانه که به هیچ تیمی باج نمی دهد و بیرون خانه هم به یک تیم چغر و سختکوش تبدیل شده.
استقلال هم می داند مقابل چه تیمی و چه هوادارانی بازی دارد. هنوز میزبانی نساجی چی ها از خودشان در دیدار حذفی پارسال در آزادی را از یاد نبرده اند. بازی روز گذشته و ساعت ها ایستادن زیر باران سیل آسا روی سکوهای سیمانی خیس در آن هوای سرد؛ خط بطلانی بود بر این اندیشه که چون بازی وسط هفته و چند روز مانده به سال نو برگزار می شود هواداران زیادی به تهران نخواهند رفت.
باز هم مسیر سرخ شمال - تهران می سازیم و برای بار چندم به همگان نشان می دهیم ما یک جرقه و عشق لحظه ای نداریم، ما سرخ ترین حادثه تاریخیم
استقلال کار سختی مقابل نساجی و هوادارانش دارد و بازیکنان نساجی قصد دارند به هوادارانشان عیدی دهند. برای حضور در این ضیافت و تعریف کردن خاطره برای نوه هایتان در سال های بعد شال و کلاه کنید که قرار ما از صبح شنبه در مسیر رفت تا عصر شنبه در آزادیهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9