شبستان/مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان در اطلاعیه ای از بروز پدیده گرد و غبار و ریزگردها در محور مواصلاتی رودبار جنوب به ایرانشهر خبر داد
در اطلاعیه مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، آمده است با توجه به خیزش و ورود ریزگردها و گردو غبار از مرزهای شرقی کشور و استان سیستان و بلوچستان به حوزه جنوب استان کرمان سبب کاهش دید افقی به میزان 50متر در محور رودبار به ایرانشهر شده است.
در اطلاعیه مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان آمده است، آن دسته از رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند با توجه به کاهش دید افقی جوانب احتیاط را رعایت و از سرعت غیر مجاز خودداری کنند.
شماره تماس 141مرکز مدیریت را ههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان هم برای اطلاع از وضعیت راه ها اعلام شده است .
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان هم اعلام کرده است با توجه به بروز پدیده گرد و غبار و احتمال کاهش دید بیشتر در محورهای جنوب استان راهداران شهرستانهای جنوبی و گشت های راهداری به صورت آماده باش برای عملیات شن روبی در محورها حضور دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00