خبرگزاری صدا و سیما/ رئیس اتحادیه رستوران ها و سفره خانه های سنتی شیراز گفت: مسافران نوروزی برای حفظ سلامت خود از خرید هر گونه مواد غذایی با عنوان غذای خانگی خودداری کنند.
کوروش صالحی افزود: افراد سودجو با استفاده از اعتماد مردم، در مکان های ناشناس و دور از نظارت های بهداشتی در مبادی ورودی یا خروجی و گاهی در معابر شهر اقدام به فروش غذا می کنند.
وی با بیان این که بر تهیه و پخت این غذا ها هیچ گونه نظارتی نیست، افزود: شهروندان و مسافران خوراکی ها را از واحد های دارای مجوز و تحت نظارت بهداشت و اتحادیه تهیه کنند.
رئیس اتحادیه رستوران ها و سفره خانه های سنتی شیراز با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه تهیه غذا گفت: فروش غذا با قیمت بسیار پایین نشان دهنده بی کیفیت و بهداشتی نبودن آن است.
صالحی گفت: بیشتر موارد مسمومیت های غذایی در بین شهروندان ناشی ازتهیه مواد خوراکی و آشامیدنی از واحد های بدون مجوز و یا سیار است.
وی از شهروندان و مسافران نوروزی خواست هر گونه تخلف واحد های اغذیه را حتی در ایام تعطیل به شماره تلفن 09179120385 اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913