باشگاه خبرنگاران/فرماندار ریگان گفت : توفان و سیلاب‌های اخیر ۳۴ میلیارد تومان به بخش‌های مختلف زیرساختی این شهرستان واقع در مناطق کویری و شرقی این استان خسارت وارد کرده است.
امین باقری شنبه در نشست ستاد بحران شهرستان ریگان بیشترین خسارت وارده را در بخش‌های راه، ز، برق و اب و فاضلاب عنوان کرد و اظهار داشت: سیلاب راه روستایی دهرضا را که یکی از راه‌های اصلی شهرستان و به تازگی احداث شده بود را متحمل خسارت هنگفتی کرد.
فرماندار ریگان همچنین از اعزام ۱۳ دستگاه راهسازی در تمام نقاط شهرستان خبر داد و عنوان کرد: این دستگا‌ها همچنان در حال تسطیح و احداث را‌ها در مناطق عشایری و کوهستانی شهرستان ریگان هستند.
باقری با گلایه از اداره عشایری استان کرمان ابراز داشت: اداره عشایری استان در زمینه امداد رسانی به عشایر ریگان کوتاهی کرده است.
وی افزود: با توجه به اینکه یک دستگاه بولدورز در منطقه از اداره عشایری مستقر بود، اما این دستگاه در زمینه راه سازی در این منطقه هیچ گونه خدمات رسانی انجام نداد.
فرماندار ریگان با اشاره به اینکه سیلاب شهرستان یکی از سیلاب‌هایی با خسارت زیاد در این شهرستان بود تصریح کرد: ادارات شهرستان در زمینه مهار سیلاب وامداد رسانی فعالیت خوبی داشتند
باقری بیان داشت: تمامی سیل بند‌های خسارت دیده از سیلاب اخیر در روستا‌های شهرستان مرمت و بازسازی خواهند شد.
سیلاب اخیر در شهرستان ریگان به ۱۲۰ روستای این شهرستان خسارت وارد کرد.
شهرستان ریگان در ۲۸۵ کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00