همسو/معاون اجتماعی فرماندهی استان همدان از کشف ۸۰۰ هزار مواد محترقه از ابتدای سالجاری تا کنون خبر داد.
سرهنگ حسین بشری با اشاره به دستگیری ۱۰ نفر در چهارشنبه‌سوری سال گذشته، بیان کرد: در سال‌های گذشته نیروهای انتظامی در این روز همواره مورد آسیب قرار می‌گرفتند اما خوشبختانه آمار هنجارشکنی و دستگیری در چهارشنبه‌سوری در طی ۳ سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
وی با تاکید براینکه پلیس مخالف شادی مردم در روزهای پایانی سال نیست، مطرح کرد: نیروی انتظامی همواره با هنجار شکنی و افراد متخلف برخورد می‌کند؛ از این رو هر فردی که در آخرین چهارشنبه سال اقدام به هنجارشکنی کند با برخورد پلیس روبه‌رو خواهد شد.
وی در رابطه با برنامه‌های نیروی انتظامی در حوزه پیشگیری از جرائم و حوادث آخرین چهارشنبه سال، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه در ۳ حوزه آسیب چهارشنبه‌سوری، پیشگیری سرقت از منازل و فضای مجازی، گفت‌وگوی ویژه خبری فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در روز دوشنبه، چاپ ویژه نامه و نصب پوسترهای اطلاع رسانی در سراسر خیابانها و معابر استان از جمله برنامه‌های پیشگیرانه نیروی انتظامی در حوزه آسیب‌های احتمالی چهارشنبه سوری است.
معاون اجتماعی فرماندهی استان همدان در رابطه با استفاده مسافران از اینترنت رایگان مراکز اقامتی و رستوران‌ها به مردم هشدار داد: کاربران فضای مجازی در ایام نوروز به اینترنت‌های رایگان مراکز اقامتی و رستوران‌ها توجهی نکنند چراکه این فضا می‌تواند فرصتی برای هک و دزدیدن عکس‌ها و اطلاعات شخصی کاربران باشد؛ از این رو مسافران در صورت استفاده از اینترنت رایگان باید اقدام به حذف عکس و فیلم‌های شخصی خود کنند.
بشری با بیان اینکه دربرخورد با فروشندگان دخانیات با خلاء قانونی مواجه هستیم، تصریح کرد: متاسفانه فروختن سیگار توسط یک کودک یا زن در ایران جرم‌انگاری نشده و برخورد قانونی نمی‌توان انجام داد؛ اما در صورت وجود فروشندگانی با لباس‌های نامتعارف پلیس امنیت اخلاقی با آن‌ها برخورد می‌کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e