ایرنا/رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: سارق سیستم صوتی مساجد، هیات ها و اماکن مذهبی این شهر به همراه پنج مالخر شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ رضا زارعی روز یکشنبه افزود: پس از وقوع چند دستگاه سیستم صوتی از مساجد و هیات های مذهبی شهر همدان، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت موضوع را رسیدگی کردند.
وی اضافه کرد: در این راستا ابتدا اظهار نظرهای هیات امنای مساجد ثبت شد و پس از آن مغازه های خرید و فروش دستگاه صوتی مورد سرکشی صورت گرفت.
رییس پلیس آگاهی استان همدان اظهار داشت: ماموران یکی از خریداران اموال مسروقه که در امر اجاره دستگاه های صوتی فعال بود را شناسایی کردند.
سرهنگ زارعی ادامه داد: در جریان بازدید از انبار این واحد صنفی یک دستگاه «دایناکورد» مسروقه متعلق به یکی از مساجد کشف شد و مورد شناسایی مالباخته نیز قرار گرفت.
وی بیان کرد: با راهنمایی خریدار اموال مسروقه محل سکونت سارق شناسایی و در یک عملیاتی غافلگیرانه پلیسی دستگیر شد.
رییس پلیس آگاهی استان همدان اضافه کرد: سارق پس از انتقال به پلیس آگاهی به سرقت سیستم صوتی مساجد و فروش آن در استان های همدان، قم و تهران اعتراف کرد که از این محل 450 میلیون ریال درآمد کسب کرده است.
سرهنگ زارعی گفت: با شناسایی خریداران اموال مسروقه، سه دستگاه «دایناکورد»، چهار عدد باند بزرگ و چهار عدد «میکرفون» کشف و به هیات امنای مساجد تحویل داده شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e