ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارق بدل انداز سکه با هوشیاری ماموران انتظامی یگان امداد این فرماندهی شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ محمد رضا فداء افزود: مأموران این یگان پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه شخصی با استفاده از سکه های بدل ،اقدام به بدل اندازی در طلا فروشی ها می کند، دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان کرد: ماموران انتظامی این یگان با یکسری کار اطلاعاتی و پایش تصویری بازار بزرگ و با هوشیاری ماموران، سارق حین بدل اندازی در یکی از طلا فروشی های بازار را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: سارق که در رویارویی با شواهد موجود چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به جرم خود مبنی بر بدل اندازی 20 عدد سکه طلا به پنج طلا فروش بازار کرمان اعتراف کرد.
وی تاکید کرد: کارکنان انتظامی در این ایام حساس سال با تلاشی جهادی نسبت به کاهش سرقت ها و جرائم کوشا بوده و خدمات رسانی سریع و به موقع به شهروندان را در اولویت کاری خود دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00