ایرنا/رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از پلمب 10 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی، در راستای حفظ حقوق عموم مردم خبر داد.
رضا محمودی از تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در آستانه عید نوروز خبر داد و اظهار داشت: 20 واحد صنفی دیگر نیز تذکر کتبی به منظور رفع نواقص بهداشتی، مهلت قانونی گرفتند.
وی بیان کرد: در پی بازدیدهای انجام شده از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، تذکرات بهداشتی لازم به متصدیان جهت رفع نواقص بهداشتی موجود و تعیین مهلت قانونی اعلام شده ولی متاسفانه بعضی از متصدیان صنوف، اقدام به رفع نواقص بهداشتی خود در مهلت مقرر ننموده‌اند، از این رو اعمال قانون شدند.
محمودی ادامه داد: این تعداد واحد صنفی متخلف با دستور دادستان و همکاری اداره محترم اماکن نیروی انتظامی پلمب شدند.
رئیس مرکز بهداشت جیرفت اظهار داشت: با متصدیانی که نسبت به تذکرها و اخطارهای بازرسان بهداشت محیط بی توجه باشند، برخورد قانونی و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری می شود.
محمودی گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی مراتب را از طریق شماره 190 سامانه شکایات بهداشتی گزارش دهند تا در اسرع وقت پیگیری شود.
شهرستان جیرفت با 308 هزار نفر جمعیت در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00