تسنیم/ مهدی جمال ظهر امروز در جلسه مشترک ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی و شورای راهبردی وضعیت تصادفات استان سمنان اظهار داشت: هرگونه افزایش قیمت در مجموعه‌های خدماتی، رفاهی و اسکان استان سمنان در نوروز 98 ممنوع است.
وی تأکید کرد: باید نظارت جدی و ویژه‌ای نسبت به قیمت‌ها در مجموعه‌های خدماتی، رفاهی و اسکان صورت گیرد و با متخلفان به‌صورت جدی برخورد شود.
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان عنوان کرد: با هدف هماهنگی بیشتر و ارائه خدمات مطلوب‌تر با فعالان بخش خصوصی در حوزه گردشگری، راهنمای تورهای گردشگری، روابط عمومی کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر و جامعه هتلداران جلسات متعددی برگزارشده است.
جمال اظهار داشت: ساخت کلیپ‌های کوتاه ویدیویی، استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی و تولیدات دیجیتالی به‌عنوان جایگزین بروشور در دستور کار میراث قرارگرفته است.
وی استفاده از پیشرفت‌های فناوری و تکنولوژی‌های روز دنیا را در بخش‌های مختلف اثرگذار عنوان کرد و گفت: باید به‌منظور توسعه و پیشرفت و جذب مخاطب و معرفی ظرفیت‌های موجود استان از تکنولوژی بهره جست.
ابک سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان در این جلسه از راه‌اندازی سیاه‌چادرهایی برای افزایش رغبت مسافران به توقف و استراحت در طول مسیر ارتباطی استان خبر داد.
وی اظهار داشت: باید توسط فرمانداران مکان‌یابی برای راه‌اندازی بازارچه‌های فروش صنایع‌دستی و محصولات محلی در شهرستان‌های استان در کمترین زمان ممکن انجام و به دبیرخانه ستاد اعلام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c