مهر/ سردار روح الامین قاسمی صبح یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینکه ۱۳ کیلوگرم مواد محترقه دست‌ساز در ایوانکی گرمسار کشف شد، ابراز داشت: این اقدام در راستای نزدیکی چهارشنبه آخر سال و اجرای طرح استقبال از بهار صورت گرفته است.
وی بابیان اینکه فرماندهی انتظامی گرمسار در دو عملیات موفق به کشف ۸.۶۵۰ کیلوگرم و پنج کیلوگرم مواد محترقه شدند، اضافه کرد: دو جوانی ۲۰ و ۱۸ ساله اقدام به فروش این مواد خطرناک می‌کردند که با هوشیاری مأموران مورد شناسایی قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی استان سمنان در خبر دیگری از کشف پنج هزار و ۱۰۰ قلم انواع مواد محترقه غیر مجاز از سوپر مارکتی واقع در شهر درجزین مهدی‌شهر خبر داد و ابراز داشت: در بررسی مغازه این تعداد مواد محترقه کشف شد که ارزش آن‌ها حدود ۱۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.
قاسمی بابیان اینکه نگهداری و فروش مواد محترقه جرم محسوب می‌شود، تصریح کرد: پلیس با قاطعیت با بر هم زنندگان امنیت عمومی برخورد و با افراد و واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری و فروش مواد محترقه کنند برابر قانون رفتار خواهد کرد.
وی بابیان اینکه فروشندگان مواد محترقه در فضای مجازی نیز زیر ذره بین پلیس فتا استان سمنان خواهند بود، اضافه کرد: تبلیغ، فروش و عرضه مواد محترقه در فضای مجازی ممنوع است و برابر مقررات با عاملان این رفتار غیرقانونی برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c