ایرنا/اقبال عباسی روز یکشنبه در کارگروه تنظیم بازار از آماده توزیع بیش از 250 تن مواد پروتئینی خام با قیمت مصوب در روزهای پایانی سال خبر داد و به مردم اطمینان داد کالاهای اساسی مورد نیاز تامین و دخیره سازی شده و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: ارز مصوب به اندازه کافی برای واردات از سوی دولت برای کالاهای ضروری تخصیص داده شده است.
مدیر تعاون روستایی چهارمحال وبختیاری نیز در این جلسه از تامین و ذخیره سازی بیش از یکهزار و 50 تن میوه مورد نیاز شب عید استان در انبارهای سردخانه ای خبر داد.
افشین حیدری افزود: از این مقدار میوه ذخیره شده 700 تن پرتقال است که به تناسب محصولات از باغداران شمال و جنوب کشور خریداری و به استان انتقال یافته است.
وی، میزان سیب درختی ذخیره شده برای شب عید استان را بیش از350 تن برآورد و تصریح کرد: تمامی سیب مورد نیاز استان ذخیره سازی شده است.
حیدری افزود : طرح ذخیره سازی میوه شب عید به منظور تنظیم بازار و تعادل قیمت اعمال می شود.
مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، در روزهای پایانی سال هیچگونه کمبودی در تامین میوه و دیگر مایحتاج خوراکی پرمصرف وجود ندارد.
حیدری تاکید کرد: طبق برنامه سال گذشته عاملان فروش در شهرستانهای مختلف در روزهای پایانی سال تعیین ، تا میوه ذخیره سازی شده با قیمت مصوب 20 درصد زیر قیمت بازار در بیش از 97 غرفه توزیع شود.
وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده توزیع میوه در شهرستان های 9 گانه چهارمحال و بختیاری در هفته پایانی سال آغاز می شود و تا 15 فروردین سال 98 ادامه می یابد.
مدیر تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از 100 ناظر که برای جلوگیری از هرگونه تخلف در توزیع میوه شب عید دراستان بر بازار نظارت می کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3