باشگاه خبرنگاران/فاخر ربیعی رئیس شورای شهر خرمشهر امروز گفت: شهردار نامه‌ای در تشریح وضعیت سکونت خود به شورای‌شهر نوشته که در آن به عدم تعیین تکلیف وضعیت سکونت وی اشاره شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه منازل شهرداری همچنان در اختیار اشخاص است همچنین در بودجه سال جاری مبلغی برای تأمین منزل برای شهردار خرمشهر لحاظ نشده بود امروز این موضوع در صحن علنی شورای‌ شهر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس شورای‌شهر خرمشهر با اشاره به اینکه منزل شهردار سابق خرمشهر همچنان در اختیار وی است، ادامه داد: اجتماع نظر اعضای شورای‌شهر بر تخلیه یکی از منازل شهرداری همچنین منزل شهردار سابق خرمشهر است.
ربیعی گفت: به سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر اعلام کردیم که ما به دنبال تخلیه منزل شهردار سابق خرمشهر و معاون کنونی سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر هستیم، به لحاظ اخلاقی این منزل باید جهت سکونت شهردار تخلیه شود.
وی افزود: موضوع رایزنی با شبکه بهداشت و اداره کل بندر برای تأمین منزل شهردار مطرح است اما چنانچه این امر طی روزهای آتی محقق نشود مصمم به تخلیه منزل شهردار سابق خرمشهر هستیم.
رئیس شورای‌شهر خرمشهر در پایان گفت: قطعا تا پایان سال جاری باید وضعیت سکونت شهردار تعیین تکلیف و شهردار خرمشهر در منزل خود سکونت یابد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335