ایرنا/مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش گفت: پرونده تخلف مدیر یک دبستان در روستای بیت سخی از توابع بخش مرکزی شوش در حال طی روال اداری است و پس از انجام اقدامات تکمیلی به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری استان ارجاع داده می شود.
عبدالامیر خنیفر یکشنبه شب با بیان اینکه تخلف این مدیر دبستان روز گذشته در دبستان رقیه صورت گرفته است، افزود: حدود 90 دانش آموز دختر و پسر در این دبستان مشغول تحصیل هستند.
به گزارش ایرنا مطلبی با عنوان 'خراب کردن موی سر دانش آموزان در پایان سال' در شبکه های اجتماعی شوش منتشر شد که آموزش و پرورش این شهرستان در واکنش به این موضوع جوابیه ای منتشر کرد.
در این جوابیه آمده است: این مدرسه در یکی از روستاهای توابع شهرستان شوش واقع شده که به صورت چندپایه و مختلط اداره می شود.
این جوابیه می افزاید: متاسفانه دانش آموزان این واحد آموزشی درگیر پدیده پدیکلوزیس (شپش) می شوند که اقدامات درمانی در ارتباط با افراد آلوده به این بیماری در دستور کار قرار می گیرد.
روابط عمومی آموزش و پرورش شوش عنوان می کند: در جریان اقدامات صورت گرفته درخصوص پدیده پدیکلوزیس (شپش) مدیر آموزگار مربوطه از دانش آموزان می خواهد تا موی سر خود را کوتاه کنند ولی چند نفر از دانش آموزان تا 2 ماه به این تذکرات توجه نمی کنند.
در این جوابیه با اشاره به اینکه مدیر آموزگار مدرسه مذکور اقدام به کوتاه کردن بخشی از موی دانش آموزان می کند، می افزاید: آموزش و پرورش شوش در نخستین اقدام مدیر آموزگار مربوطه را به اداره دعوت و توضیحات مربوطه را از او اخذ می کند.
در این جوابیه با اشاره به پشیمانی مدیر مربوطه از این اقدام آمده است: مدیر آموزش و پرورش شوش نسبت به توبیخ کتبی و درج در پرونده پرسنلی نامبرده اقدام می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335