ایرنا/ «رضا مرادی» روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: عبور یک موج کم دامنه در لایه های میانی جو موجب ناپایداری های ضعیفی در ساعات آینده در این استان می شود که بر اساس آن، آسمان استان مرکزی تا اواخر وقت امروز نیمه ابری تا ابری و در اوایل شب در برخی از نقاط همراه با رگبار پراکنده باران یا برف پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: وضعیت هوای استان مرکزی برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه به صورت جوی پایدار در استان پیش بینی شده است اما از روز پنجشنبه ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور، استان مرکزی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: در صورت تغییر نکردن این الگو، نقشه های پیش یابی موجب بارش باران و برف در استان می شود.
مرادی اظهار داشت: دمای هوا در استان مرکزی از روز پنجشنبه روند افزایشی خواهد داشت.
وی گفت: ساوه با بیشینه دمای 14 و 2 دهم درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و خنداب با کمینه دمای سه و هشت دهم درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین شهر استان مرکزی در 24 ساعت گذشته بوده است.
261 و نیم میلیمتر بارندگی در سال زراعی جاری (اول مهرماه امسال) تاکنون در استان مرکزی به ثبت رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f