خانه ملت/نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه کمبود آب شرب به بحران جدی در همدان تبدیل شده است، از میزان اعتبارات تخصیص یافته به این بخش انتقاد کرد.
امیر خجسته در نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 اسفندماه ) مجلس شورای، در تذکر شفاهی خود به رئیس جمهور در رابطه با وضعیت معیشت مردم گفت: مردم در حالی در شرایط سخت اقتصادی به سر می‌برند که شما فرمانده جنگ اقتصادی هستید بنابراین نباید اجازه دهید مردم زیر بار فشار اقتصادی خرد شوند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند افزایش نرخ کالاهای اساسی ادامه داد: پیش از این قیمت هر کیلو شکر، 3 هزار تومان بود که در پی یک بی‌مدیریتی و بی‌تدبیری از سوی شما به هر کیلو 7 هزار تومان افزایش یافته است.
وی در تذکر به وزیر نیرو تصریح کرد: بزرگترین مشکل کنونی و ابر چالش کلانشهر همدان کمبود آب شرب است و این در حالی است که 14 سال قبل که مقام معظم رهبری به این شهر سفر کردند، تأمین آب شرب این منطقه به تصویب رسید اما در طول این 14 سال رها شد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر نیرو از وضعیت آب شرب این منطقه صحبتی نکرده است، یادآور شد: هم اکنون از هر صد چاه این منطقه 50 چاه خشک شده است، ضمن اینکه تنها مبلغ 5 میلیارد تومان بودجه به این بخش اختصاص داده شده است که با این میزان اعتبارات صد سال طول می‌کشد تا مشکل کمبود آب شرب همدان رفع شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e