ایسنا/رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان شهرکرد گفت: در حال حاضر بازار مسکن در شهرکرد راکد است و خرید و فروشی انجام نمی‌شود.
محمد رئیسی اظهار کرد: امروزه تمایل مردم به خرید مسکن با متراژ پایین بوده زیرا، توان خرید در بازار مسکن بسیار کاهش یافته است.
وی افزود: از چهار سال گذشته رکود، بازار مسکن را فرا گرفت که هر چندماه یک بار این رکود شکسته و دوباره بازار مسکن وارد رکود می‌شود، در حال حاضر بازار مسکن در شهرکرد راکد است و خرید و فروشی انجام نمی‌شود.
رئیسی گفت: متأسفانه با افزایش قیمت در حوزه‌ای، مردم به آن سمت گرایش پیدا می‌کنند، با گران شدن قیمت مسکن تمایل مردم به خرید مسکن افزایش می‌یابد و می‌توان گفت مردم در افزایش قیمت بازار مسکن مقصرند.
وی بیان کرد: در حال حاضر زمین در کوچه‌های خیابان کاشانی شهرکرد که بهترین نقطه شهر محسوب می‌شود حدوداً ۱۰ میلیون تومان و در پایین‌ترین نقطه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا سه میلیون تومان است.
مشاوران املاک شهرستان شهرکرد تصریح کرد: بیشترین خرید مسکن به دلیل ارزان قیمت بودن زمین، در شهرک منظریه شهرکرد است.
وی خاطرنشان کرد: هر فردی با هر تخصصی سرمایه‌ای را در اختیار داشته وارد ساخت و ساز شده که متأسفانه این ساخت و سازها متناسب با نیاز مردم نیست و متراژهای بالای مسکن به دلیل گران‌قیمت بودن متقاضی ندارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3