ایرنا/ سیامک بابایی فر روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: این واحدها بیش از 180 هزار کیلوگرم نهاده دامی را با ارز 42 هزار ریالی دریافت کرده و با قیمت آزاد به فروش می رساندند.
وی گفت: با توجه به تخصیص ارز 42 هزار ریالی به نهاده های دامی، این کالاها باید با قیمت مصوب به تولید کنندگان عرضه شوند و فروش این نهاده ها به افراد غیر واجد شرایط و غیر از تولید، تخلف است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود:با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی طرح تشدید نظارت بر بازار توسط این سازمان و گشت مشترک بین دستگاه ها آغاز شده است و خود مردم نیز می توانند هرگونه تخلف صنفی را به سامانه 124 گزارش کنند.
این مسئول اضافه کرد:120 بازرس رسمی و افتخاری سازمان صنعت، معدن و تجارت کار نظارت بر بازار و 35 هزار واحد صنفی استان را برعهده دارند تا از وقوع هرگونه تخلف صنفی در استان جلوگیری نمایند.
بابایی فر افزود:از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 6 هزار و 500 پرونده تخلف صنفی در قزوین به اتهام گرانفروشی،کم فروشی،تقلب، احتکار و اختفای کالا،قاچاق،درج نکردن قیمت و ارایه ندادن فاکتور تشکیل شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9