فارس/کاراته‌کاهای چهارمحال و بختیاری در اولین دوره مسابقات اورآسیای سبک‌های آزاد 16 مدال به دست آوردند.
اولین دوره مسابقات اورآسیای سبک‌های آزاد با حضور یک هزار و 600 ورزشکار از کشورهای ایران، ترکیه، آذربایجان، عراق و افغانستان 16 اسفندماه در فارس برگزار و تیم چهارمحال و بختیاری 13 مدال رنگارنگ کسب کرد.
در رده سنی نونهالان یونس رکنی مدال طلا، ابوالفضل اسدی مدال نقره، یاسین اسدی و امیررضا امینیان مدال برنز، در رده سنی خردسالان شهاب عباسی مدال طلا، امیرعلی علوی مدال نقره، محمد جواد آقابابایی، امیرمحمد امانی، مهدی کریمیان و امیرطاها طاهریان در دو بخش کاتا و کومیته مدال برنز را کسب کردند.
همچنین در رده سنی نوجوانان امین کاظمی‌پور و امیرعلی طاهریان دربخش کاتا و کومیته مدال برنز، در رده سنی جوانان محمدمهدی رکنی مدال طلا و مهدی غلامیان مدال برنز را به گردن آویختند.
تیم 22 نفره آقایان چهارمحال و بختیاری با داوری، مربیگری و سرپرستی حسین اسدی، علی اسدی، غلامرضا اسحاقی، محسن خواجعلی و براتعلی محمودی در این رقابت‌ها حضور داشت.
گفتنی است، بانوان کاراته‌کا چهارمحال و بختیاری نیز در مسابقات اورآسیایی 10 مدال رنگارنگ کسب کرده بودند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3