جماران/ احسان عباسپور روز دوشنبه در گفت وگویی افزود: تاکنون زمان توزیع و قیمت نهایی میوه های نوروزی در استان سمنان مشخص نشده و همانند سال های گذشته 48 ساعت مانده به توزیع، قیمت ها مشخص خواهد شد.
مدیر تعاون روستایی استان سمنان با بیان اینکه 370 تن سیب و 650 تن پرتقال برای توزیع ویژه نوروز 98 در استان سمنان خریداری شده است گفت: 140 فروشگاه عرضه میوه در بخش روستایی و شهری به دستگاه های مربوط پیشنهاد شده است.
وی خاطرنشان کرد: نشست های تخصصی برای تعیین زمان توزیع و قیمت گذاری روزهای آینده در استان برگزار می شود اما این امکان وجود دارد که قیمت ها به صورت متمرکز در تمام نقاط کشور یکسان اعلام شود.
مدیر تعاون روستایی استان سمنان ادامه داد: 100 درصد میوه ها وارد انبارهای استان شده است و امسال سیب از استان تهران و پرتقال از استان مازندران خریداری شد.
مدیر تعاون روستایی استان سمنان اضافه کرد: سیب و پرتقال خریداری شده از مرغوبیت زیادی برخوردار است و براساس پیش بینی ها مردم استقبال خوبی در خرید این میوه ها خواهند داشت.
در نوروز 97 بیش از250 تن سیب و 800 تن پرتقال در مناطق شهری و روستایی استان سمنان توزیع شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c